21 sep 2020 Op 22 september spreekt de Eerste Kamer over het voorstel voorde kaderwet Digitale Overheid (WDO). Deze kaderwet schept de condities voor onder andere de digitale toegang tot dienstverlening voor burgers en bedrijven. Digitale identiteiten zijn daarbij de sleutel.
25 okt 2017 Na invoering van de Payment Services Directive versie 2 (PSD2) worden banken verplicht om gegevens over betalingen aan andere bedrijven te verstrekken als de klant van de bank daarvoor toestemming geeft. Gaat dat wel goed straks?
20 okt 2017 Op donderdag 19 oktober 2017 heeft de LIBE commissie (burgerlijke vrijheden, justitie en binnenlandse zaken) van het Europees Parlement de door de Europese Commissie voorgestelde ePrivacy Verordening aangenomen met een aantal amendementen.
15 okt 2017 Begin 2017 publiceerde de Europese Commissie het voorstel voor de opvolger van de ePrivacy Richtlijn, als aanvulling op de Algemene Verordening Gegevensverwerking (AVG). Maar zo gaat het verkeerd met de ePrivacy.
30 jan 2015 Weeg je de drie belangrijkste criteria af voor het handhaven van een bewaarplicht telecom- en internetdata, dan kom je tot een negatieve slotsom. Maar Justitie kan ook zonder deze ‘dataretentie’ nog genoeg relevante gebruikersinformatie vorderen.
13 apr 2014 Laten we niet te snel roepen dat we technologie moeten verbieden. Vooral niet als we eigenlijk niet wéten, maar alleen vermóeden, waar de technologie een negatief effect op de samenleven heeft.

Registreren en de nieuwsbrief ontvangen?

We gaan zorgvuldig met je gegevens om. Je krijgt ook gelijk toegang tot alle plusartikelen en je kunt reageren op de artikelen.

asdas sdf fs dfsdfsf sdffsd

Netkwesties © 1999/2023. Alle rechten voorbehouden. Privacyverklaring

Ehio Media content marketing
1
0
1