Erik Huizer in Hall of Fame van het internet

Het kon niet uitblijven vanwege zijn enorme staat van dienst voor de mondiale opbouw van ‘het Internet: internetpionier Erik Huizer is opgenomen in de internationale Internet Hall of Fame.

Na Daniel Karrenberg, Teus Hagen en Kees Neggers is Huizer de vierde Nederlander die is opgenomen is in deze wereldwijde eregalerij van internetpioniers; op een totaal van 87 personen.

Wie wil hem momenteel niet claimen? Erik Huizer is expert van Netkwesties en we mochten hem enkele malen interviewen, in 2011 over het ‘besturen’ van internet en begin dit jaar in de serie over aartsvaders.

Recent trad Erik nog gloedvol naar voren bij de promotie van Marianne van den Boomen. Hij verklaarde in 1998 het internet voor onze vorstin. In 2012 keerde hij terug naar Surfnet. En in 2010 mochten we Erik naar zijn voorspellingen vragen:

 

201004 Netkwesties Erik Huizer from Peter Olsthoorn on Vimeo.

 

Dossier

Erik Huizer in Hall of Fame van het internet

Gepubliceerd

9 apr 2014

Registreren en de nieuwsbrief ontvangen?

We gaan zorgvuldig met je gegevens om. Je krijgt ook gelijk toegang tot alle plusartikelen en je kunt reageren op de artikelen.

asdas sdf fs dfsdfsf sdffsd

Netkwesties © 1999/2023. Alle rechten voorbehouden. Privacyverklaring

Ehio Media content marketing
1
0
1